Standardní internetové stránky

Internetové stránky na míru již od 5.000 Kč! (bez DPH)

Tato varianta internetových stránek je určena pro ty, kdo chtějí se chtějí na webu prezentovat vlastní grafikou a současně mohou využívat i pokročilejší funkce webu. Součástí vytvoření je profesionální grafický návrh a web může obsahovat i aktivní prvky mezi něž patří objednávkový formulář, možnost aktualizace novinek na titulní stránce nebo další naprogramované funkce dle zadání klienta. Jedná se však o statický web a pro všechny změny v textu (mimo aktuality) je tedy nutný zásah programátora nebo zkušeného uživatele, který se vyzná v HTML kódu.

Úspěchy a ocenění: Neoficiální stránky skupiny Lucie - 1. místo serveru Mujweb.cz ; Prezentace kávovarů Saeco - vítěz roku AČRA AWARDS 2007 v kategorii Internet; Nokia mobile phone site - 4. nejlepší stránky o Nokiích podle časopisu Mobil a zařazení do rubriky "Internet" v časopise Mobility a 2. nejnavštěvovanější stránka serveru Hyperlink.cz

Ceny za výrobu webu

Součástí ceny je kompletní nastavení Google Analytics, správa Google Webmaster Tools a poradenství ohledně nastavení reklamních služeb Seznam Sklik a Google AdWords.

*V případě, že máte vlastní doménu nebo hosting, tento poplatek se neúčtuje.

Ceny uvedeny jsou bez DPH.

Ukázky prací