STRÁNKY
ZE ŠABLONY

WEBOVÉ
STRÁNKY

INTERNETOVÝ
OBCHOD

UKÁZKY
REALIZACÍ


Standardní internetové stránky

Internetové stránky na míru již od 5.000 Kč! (bez DPH)

Tato varianta internetových stránek je určena pro ty, kdo chtějí se chtějí na webu prezentovat vlastní grafikou a současně mohou využívat i pokročilejší funkce webu. Součástí vytvoření je profesionální grafický návrh a web může obsahovat i aktivní prvky mezi něž patří objednávkový formulář, možnost aktualizace novinek na titulní stránce nebo další naprogramované funkce dle zadání klienta. Jedná se však o statický web a pro všechny změny v textu (mimo aktuality) je tedy nutný zásah programátora nebo zkušeného uživatele, který se vyzná v HTML kódu.

Úspěchy a ocenění: Neoficiální stránky skupiny Lucie - 1. místo serveru Mujweb.cz ; Prezentace kávovarů Saeco - vítěz roku AČRA AWARDS 2007 v kategorii Internet; Nokia mobile phone site - 4. nejlepší stránky o Nokiích podle časopisu Mobil a zařazení do rubriky "Internet" v časopise Mobility a 2. nejnavštěvovanější stránka serveru Hyperlink.cz

Ceny za výrobu webu

Součástí ceny je kompletní nastavení Google Analytics, správa Google Webmaster Tools a poradenství ohledně nastavení reklamních služeb Seznam Sklik a Google AdWords.

*V případě, že máte vlastní doménu nebo hosting, tento poplatek se neúčtuje.

Ceny uvedeny jsou bez DPH.

Ukázky prací