Webové stránky

Nabízíme kompletní vytvoření webových stránek, ale i poradenství jak vylepšit váš současný web. Tvorbě webů a programování se věnujeme již od roku 1998 a máme za celou spoustu hotových projektů a zkušeností. Naše weby se dlouhodobě drží na předních pozicích vyhledávačů.

Tvorba webů

Vytvoříme vám jednoduchou i složitější webovou prezentaci, tak aby vše odpovídalo co trendům ať už v grafice, použitelnosti či v optimalizaci pro vyhledávače. Stránky, které děláme jsou rychlé a dobře přístupné i z mobilních zařízení. Dokážeme udělat statické stránky, ale zvládneme naprogramovat i pokročilejší webové aplikace. Nepouštíme se do nějakých zbytečně složitých a komplikovaných řešení, kde by klient platil za služby, které nikdy nevyužije. Vždy se snažíme co nejvíce věcí probrat předem a zvolit tak variantu finančně i časově nejlepší.


Co by měl správný web splňovat:


Internetové stránky, které splňují vše co by měly mají z velké části vyhráno.
Nemáte takový web? Poradíme vám ho udělat.

Ukázky prací

Lékárna Sv. Trojice
Web lékárny u Svaté Trojice v Brně.
zvětšit obrázek
Bílý dům
Web lékárny v Bílém domě v Brně.
zvětšit obrázek
Chcipolepy
Webové stránky zaměřené na výrobu polepů.
zvětšit obrázek
ALFATEK
Titulní stránka k eshopu společnosti Alfatek.
zvětšit obrázek
JP TRANS
Webová prezentace pro autodopravu.
zvětšit obrázek.
KVĚTINY SVATAVA
Jednoduchý web pro květinářství.
zvětšit obrázek
MOTORTEC
Vstupní brána do portálu prodejce automobilů.
zvětšit obrázek
SAECO
Web prodejce kávovarů, který získal několik ocenění.
zvětšit obrázek
GRANT CAPITAL
Portál makléřské společnosti v oblasti akcii.
zvětšit obrázek
CCB Car
Webový portál autopůjčovny v Praze.
zvětšit obrázek
Finig
Internetové stránky pro společnosti Finig.
zvětšit obrázek
Dovolená volá
Server s nabídkou dovolených a zájezdů.
zvětšit obrázek
iKvido
Zpracování grafiky internetového obchodu iKvido.
zvětšit obrázek
Forsa
Návrh a vyhotovení grafiky pro shop s elektronikou.
zvětšit obrázek
 

SEO / UX poradenství

Často se stává, že má klient web, který mu nevydělává, nechodí na něj dostatek zákazníků a je tedy zklamaný malým prodejem zboží nebo služeb. Jedna věc je dostat na své stránky návštěvníky a druhá věc je získat z nich co nejvíce, resp. co nejvyšší počet objednávek (co nejvyšší konverzní poměr). My vám poradíme jak to udělat a jak ze svého webu "vyždímat co nejvíc".

Nabízíme poradenství ohledně tzv. technického SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače, tak by se stránky umísťovaly na co nejlepších pozicích. Druhá část je pak pohled zákazníka, kdy uděláme několik uživatelských testování. Výsledkem může být výrazné zjednodušení a zpřehlednění webových stránek a tím i výrazné zvýšení počtu objednávek.

Jak postupujeme:

 Jen díky několika technickým vylepšením je možné získat výrazně vyšší návštěvnost (viz. článek Jak 6x zvýšit návštěvnost webu bez reklamy).

Výsledkem technického a uživetleského testování může být výrazné zjednodušení a zpřehlednění webových stránek a tím i výrazné zvýšení počtu objednávek.

Analýza webu

Každé internetové stránky je potřeba neustále sledovat a vylepšovat. Vyhledávače se neustále vylepšují mění své algoritmy a pohled na to, jak by weby měly vypadat. Změny jsou tak velké a tak časté, že to co platilo před pár lety už může být dnes úplně bezpředmětné a nebo dokonce mít i opačný efekt. Proto nabízíme analýzu stávajícího webu z pohledu vyhledávačů nebo posledních trendů.

Co analyzujeme:

Úspěchy a ocenění

Domény a webhosting

K vytvoření webu zajišťujeme i kompletní webhosting, včetně neomezeného počtu emailových schránek. Dále pak registraci domén, buď zcela nových a nebo poradíme i s tzv. odchytem domén, kterým vyprší platnost a původní majitel je neprodlouží.