Webové stránky

Nabízíme vytvoření webových stránek včetně programování různých doplňkových funkcí na míru. Kromě samotného vytvoření grafiky a naprogramování zajišťujeme i registraci domén, webhosting nebo poradenství jak udělat web lepší a ziskovější. Dokážeme i s následnou poradit s propagací internetových stránek, ať už v placených systémech a nebo na sociálních sítích.

Vytvoříme vám jednoduchou i složitější webovou prezentaci, tak aby vše odpovídalo co nejmodernějším trendům ať už v grafice, použitelnosti či v optimalizaci pro vyhledávače. Stránky, které děláme jsou rychlé a dobře přísupné i z mobilních zařízení. Dokážeme udělat statické stránky, ale zvládneme naprogramovat i pokročilejšní webové aplikace, kde si uživatelé mohou sami měnit obsah svého webu. Nepouštíme se do nějakých zbytečně složitých a komplikovaných řešení, kde by klient platil za služby, které nikdy nevyužije. Vždy se snažíme co nejvíce věcí probrat předem a zvolit tak variantu finančně i časově nejlepší.

Ukázky prací

Lékárna Sv. Trojice
Web lékárny u Svaté Trojice v Brně.
zvětšit obrázek
Bílý dům
Web lékárny v Bílém domě v Brně.
zvětšit obrázek
Chcipolepy
Webové stránky zaměřené na výrobu polepů.
zvětšit obrázek
ALFATEK
Titulní stránka k eshopu společnosti Alfatek.
zvětšit obrázek
JP TRANS
Webová prezentace pro autodopravu.
zvětšit obrázek.
KVĚTINY SVATAVA
Jednoduchý web pro květinářství.
zvětšit obrázek
MOTORTEC
Vstupní brána do portálu prodejce automobilů.
zvětšit obrázek
SAECO
Web prodejce kávovarů, který získal několik ocenění.
zvětšit obrázek
GRANT CAPITAL
Portál makléřské společnosti v oblasti akcii.
zvětšit obrázek
CCB Car
Webový portál autopůjčovny v Praze.
zvětšit obrázek
Finig
Internetové stránky pro společnosti Finig.
zvětšit obrázek
Dovolená volá
Server s nabídkou dovolených a zájezdů.
zvětšit obrázek
iKvido
Zpracování grafiky internetového obchodu iKvido.
zvětšit obrázek
Forsa
Návrh a vyhotovení grafiky pro shop s elektronikou.
zvětšit obrázek
 

Poradenství SEO / UX

Často se stává, že má klient web, který mu nevydělává, nechodí na něj dostatek zákazníků a je tedy zklamaný malým prodejem zboží nebo služeb. Jedna věc je dostat na své stránky návštěvníky a druhá věc je získat z nich co nejvíce, resp. co nejvyšší počet objednávek (co nejvyšší konverzní poměr). My vám poradíme jak to udělat a jak ze svého webu "vyždímat co nejvíc".

Nabízíme poradenství ohledně tzv. technického SEO - projdeme kompletně stávající web a zjistím co vše by se mělo upravit nebo opravit pro lepší výsledky ve vyhledávačích. Probereme co vše může majitel webu zlepšit v propagaci nebo zviditelnění své stránky. Jen díky několika technickým vylepšením je možné získat výrazně vyšší návštěvnost (viz. článek Jak 6x zvýšit návštěvnost webu bez reklamy).

V další fázi je dobré si celý web projít z pohledu zákazníka a udělat několik uživatelských testování. Výsledkem může být výrazné zjednodušení a zpřehlednění webových stránek a tím i výrazné zvýšení počtu objednávek.

Domény a webhosting

K vytvoření webu zajišťujeme i kompletní webhosting, včetně neomezeného počtu emailových schránek. Dále pak registraci domén, buď zcela nových a nebo poradíme i s tzv. odchytem domén, kterým vyprší platnost a původní majitel je neprodlouží.

Úspěchy a ocenění

Používané technologie

Při tvorbě webu používáme nejmodernější technologie, mezi které patří programování v HTML5 a CSS3. Také dokážeme programovat v jazycích PHP, MySQL, ale i využívat všech možností JavaScriptu a knihovny jQuery. Vytvořené stránky jsou tak na vysoké technické, ale i funkční úrovni. Webové stránky také dokážeme optimalizovat pro internetové vyhledávače - nabízíme kompletní SEO služby.